full screen background image

Strona oficjalna

logowawa

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UKS Błyskawica Warszawa współfinansuje m. st. Warszawa

1 wizytowka
 

Rozgrywki ligowe 24-25.08.2019

W najbliższej kolejce Błyskawica rozegra następujące mecze:

Sobota (24.08.2019):

11:00, Załubice, Rządza Załubice vs Seniorzy

Niedziela (25.08.2019):

11:00, Kobyłka, MKS Wicher Kobyłka vs Rocznik 2002

Środa (28.08.2019):

17:00, Kawęczyńska 44, Rocznik 2002 vs KS Drukarz Warszawa

Sparing z City Wilanów - kolejne dobre zawody

Za nami kolejna gra kontrolna.

Tym razem podopieczni Grzegorza Szeligi podejmowali na Kawęczyńskiej drużynę City Wilanów.

Mimo braku kilku podstawowych zawodników takich jak Michał Kowalski czy Oleg Viniarski błyskawiczni rozegrali dobre zawody. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem praskiej ekipy 4:3.

Na listę strzelców wpisali się: Zawodnik testowany, Arkadiusz Kowalski, Szymon Gołębiewski oraz zawodnik gości który strzelił bramkę samobójczą.

Trwa przygotowanie do kolejnej rundy rozgrywek

Podopieczni Grzegorza Szeligi w ramach przygotowania do rozgrywek ligowych rozegrali pierwsze 2 z 4 zaplanowanych gier kontrolnych.


W piątek padł remis 2:2 z Józefowianką Józefów (bramki strzelali Michał Kowalski i Szymek Gołębiewski).
Natomiast w ubiegłą środę z drużyną Piorun Warszawa odnotowano przekonujące zwycięstwo 4:2 (tym razem na listę strzelców wpisali się ponownie Michał Kowalski, dwukrotnie Szymon Gołębiewski oraz zawodnik testowany).

Kolejny sparing odbędzie się w najbliższą niedzielę o 15:00 na Kawęczyńskiej a przeciwnikiem będzie drużyna City Wilanów.

Zakończenie wiosennej rundy rozgrywek MZPN

Na zakończenie rundy wiosennej Błyskawica rozegra następujące mecze:

Sobota (15.06.2019):

10:00, Kawęczyńska 44, Rocznik 2004 vs KS Legionovia II
11:00, Szanajcy 5, Rocznik 2009 vs MKS Hutnik W-wa
12:30, Kawęczyńska 44, Rocznik 2002 vs KS Wesoła - mecz o awans do ligi Wojewódzkiej
17:00, Konwiktorska (boczne boisko Polonii), KS Bednarska vs Seniorzy
17:00, Kawęczyńska 44, Rocznik 2007 vs SP Polonez II W-wa

Rozgrywki ligowe 8-9.06.2019

W najbliższy weekend Błyskawica rozegra następujące mecze:

Czwartek (06.06.2019):

17:45, Szanajcy 5, Rocznik 2010 vs Stowarzyszenie Brzask Targówek

Sobota (08.06.2019):

12:00, Białołęka, UKS Białe Orły vs Rocznik 2010
12:00, Miętne, LKS Mazowsze Miętna vs Rocznik 2002
15:30, Białołęka, BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV vs Rocznik 2009

Niedziela (09.06.2019):

15:00, Kawęczyńska, Seniorzy vs WKS Rząśnik
16:00, Praga Południe, UKS 141 vs Rocznik 2007

 

Dzień dziecka - rozgrywki MZPN

W najbliższy weekend Błyskawica rozegra następujące mecze:

Sobota (01.06.2019):

11:00, Szanajcy 5, Rocznik 2009 vs PSS Legion Warszawa
13:00, Annopol 24B, BE A STAR FOOTBALL ACADEMY II vs Rocznik 2010
14:00, Marymoncka 42, MKS Hutnik W-wa vs Seniorzy
15:00, Kawęczyńska, Rocznik 2004 vs KS Wesoła
15:00, Marki, AP Markovia II Marki vs Rocznik 2007

Czwartek (06.06.2019):

17:45, Szanajcy 5, Rocznik 2010 vs Stowarzyszenie Brzask Targówek
 

Rozgrywki ligowe - 25-26 maj

W najbliższy weekend Błyskawica rozegra następujące mecze:

Sobota (25.05.2019):

12:30, Kawęczyńska 44, Rocznik 2007 vs UKS Junior Zacisze
18:00, Otwock, OKS Start Otwock vs Rocznik 2002

Niedziela (26.05.2019):

11:00, Szanajcy 5, Rocznik 2010 vs UKS Junior Zacisze
15:00, Kawęczyńska, Seniorzy vs Marcovia II Marki
16:30, Jadów, GKS Korona Jadów vs Rocznik 2004
17:00, Ostródzka 175, UKS Białe Orły II vs Rocznik 2009

Rozgrywki ligowe 18-19.05.2019

W najbliższy weekend Błyskawica rozegra następujące mecze:

Sobota (18.05.2019):

12:30, Kawęczyńska 44, Rocznik 2004 vs WBS
13:00, Ząbki, MKS Ząbkovia Ząbki vs Rocznik 2010
14:00, Białołęka, AP Agape Białołęka vs Rocznik 2009

Niedziela (19.05.2019):

15:00, Kawęczyńska, Seniorzy vs KS Korona Warszawa
16:20, Okopowa 55q, AP Wilki Warszawa vs Rocznik 2007
17:30, Kawęczyńska, Rocznik 2002 vs UWKS Legia Bemowo

Seniorzy z liderem bez puntów, Juniorzy w gazie

W miniony weekend Seniorzy Błyskawicy mierzyli się na wyjeździe z liderem czyli MKS Wicher Kobyłka
Do meczu byliśmy zmuszeni przystąpić w poważnym osłabieniu ze względu na kontuzję Arka Kowalskiego oraz wymuszoną za kartki pauzę Olka Viniarskiego. W środku obrony Arka zastąpił Kacper Cieśnikowski a w środku pomocy za Olka zagrał Szymon Gołębiewski. Na pozycji numer 9 w pierwszej jedenastce wyszedł Michał Kowalski.

Powołania na mistrzostwa Europy w Grecji

Po raz kolejny zawodnicy Seniorów Błyskawicy (Marcin Szymański i Krzysztof Łuczywek) zostali powołani do Reprezentacji Polski Niesłyszących.

Tym razem pojadą na mistrzostwa Europy do Grecji.

reprezentacja