W ferie 2021 wyjeżdżamy na Zgrupowanie Szkoleniowe do Sochocina  Wyjazd w dniu 02.01.2021 godz. 10.00 ul Kawęczyńska

- sprzęt treningowy na hale jak i na dwór (halówki, korki, koszulki, spodenki,getry, odzież termiczną, rękawiczki, czapki,dres, ortaliony, PIŁKI)

Nie zabieramy :

-sprzetów elektronicznych (telefonów, tabletów...)

-napojów gazowanych i chipsów.

w niedzielę 18.10 gramy ligę

Niedziela 18.10,2020 mecz ligowy z Radością na Targowej 86 godz. 11.00 zbiórka godz, 10,20

Powołani :

Olek B,Szymon M,  Dominik S, Jakub Z,Aleksy Ż,  Szymon Sz , Gabryś S, Adam Z

Pamiętajmy o ochraniaczach

w sobotę 17.10.2020 gramy finały w mini turnieju na Woli roczniki 2011/12 i 2013/14

w sobotę gramy finały w mini turnieju na Woli roczniki 2011/12 i 2013/14

W SOBOTĘ  GRAMYfinały NA OLBRACHTA 48 STARSI ZBIÓRKA 9,20 MŁODSI ZBIÓRKA 11.20

Powołani : Hubert Sz., Szymek S, Adam Z,Fabian G,Nataniel F, Eryk A,Kacper D, Glib,Aleksy

Rocznik 2013/14 godz. 11.20

Powołni: Piotr D,Staś L, Kacper Sz, Igor ,Tymek G, Szymon W, Antek , Julka, Dima

Czołem Trenerze :)

Serdecznie zapraszam na finałowe spotkanie Better Together. Pogoda na razie przewrotna, ale nie można wykluczyć deszczu.

Nie możemy też wykluczyć, że od soboty będziemy w strefie czerwonej.

Planujemy zakończenie z udziałem z nagrodami i pamiątkami od przedstawicieli dzielnicy Wola. (rękawiczki, dezynfekcja etc zapewnione)

Liczymy na Waszą obecność, ale prośba byście zweryfikowali wcześniej udział Rodziców z dziećmi. O ile dzieci witamy z otwartymi rękami to prosilibyśmy Rodziców o znalezienie sobie alternatywy co zrobić w czasie gdy dziecko będzie grać. Z powodu pogody, z powodu obostrzeń.

Nadal nie będzie dostępu do szkoły ze względów epidemiologicznych.

W załączniku harmonogram i rozpiska meczowa.

Z powodu pogody będę na miejscu miał tylko wersje elektroniczną całego harmonogramu.

Najważniejsze:

BETTER TOGETHER 17.10.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2011/2012

9:20 – zbiórka drużyn i rozgrzewka

9:40 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2011/2012

11:40 – ceremonia zakończenia Better Together.

BETTER TOGETHER 17.10.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2013/2014

12:00 – zbiórka drużyn i rozgrzewka

12:15 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2013/2014

14:10 – ceremonia zakończenia Better Together.

Niedziela 11.10,2020 mecz ligowy z Sulejówkiem

Niedziela 11.10,2020 mecz ligowy z Sulejówkiem na Targowej 86 godz. 11.00 zbiórka godz, 10,20

Powołani :

Olek B,Szymon M, Tomasz B, Dominik S, Jakub Z,Aleksy Ż, Olek K, Szymon Sz , Gabryś S

W SOBOTĘ 10.10.2020 GRAMY NA OLBRACHTA 48

W SOBOTĘ  GRAMY NA OLBRACHTA 48 STARSI ZBIÓRKA 9,30 MŁODSI ZBIÓRKA 11.30

Powołani : Hubert Sz., Szymek S, Adam Z, Kacper Sz,Fabian G,Nataniel F, Eryk A,Kacper D. Kuba B.

BETTER TOGETHER 10.10.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2011/2012 9:30 – zbiórka drużyn 9:45 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2011/2012 Wstępne założenia:

 W związku z dużym prawdopodobieństwem skierowania miasta Warszawy w strefę żółtą proszę o przekazanie Rodzicom, że przebywanie na terenie szkoły będzie możliwe tylko przy zachowaniu noszenia maseczek. Proponuje też Rodzicom zaplanowanie zakupów w pobliskich sklepach, by nie gromadziła się duża liczba osób na obiekcie.

 Zgodnie z przepisami państwowymi mecz musi być rozgrywany bez udziału publiczności (zarówno gospodarzy, jak i gości), a na obiekcie podczas jego trwania może przebywać: o Stefa żółta – do 100 osób z wyłączeniem obsługi (tj. opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator,

 Po zakończeniu spotkań prośba o szybkie opuszczenie obiektu, by spokojnie mogła dołączyć kolejna grupa.  Mecz trwa 15 minut po którym jest krótka przerwa techniczna i zamiana jednej drużyny. Druga drużyna gra z kolejnym przeciwnikiem

 Każdy rozgrywa 4 mecze. Mecz + Rewanż. Każdy mecz zaczynamy od 0:0

 Gramy w grupach 3 zespołowych. o BOISKO A: AMP GOOL, KS ARMADO, UKS BŁYSKAWICA

o BOISKO B: WAP, ORŁY OCHOTA, TYGRYSY

 Jeśli drużyna wygrywa 3 bramkami to przeciwnik wprowadza dodatkowego zawodnika.

 Staramy się jako trenerzy obserwować grę. Wszelkie uwagi przekazywać po cichu. Dajmy dobry przykład Rodzicom.

 Wznowienie gry od bramki wszystkie dzieci są na własnej połowie. Bramkarz wprowadza w dowolny sposób.

 Piłka z autu może być wprowadzana lub podawana - odległość zawodników broniących 5m.

 Rzuty wolne – odległość zawodników broniących 5m TRZECIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO A 09:45 KS ARMADO AMP GOOL 2 BOISKO A 10:02 KS ARMADO UKS BŁYSKAWICA 3 BOISKO A 10:19 AMP GOOL UKS BŁYSKAWICA 4 BOISKO A 10:36 AMP GOOL KS ARMADO 5 BOISKO A 10:53 UKS BŁYSKAWICA KS ARMADO 6 BOISKO A 11:10 UKS BŁYSKAWICA AMP GOOL TRZECIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO B 09:45 TYGRYSY ORŁY OCHOTA 2 BOISKO B 10:02 TYGRYSY WAP 3 BOISKO B 10:19 ORŁY OCHOTA WAP 4 BOISKO B 10:36 ORŁY OCHOTA TYGRYSY 5 BOISKO B 10:53 WAP TYGRYSY 6 BOISKO B 11:10 WAP ORŁY OCHOTA

Zakończenie spotkań zaplanowane jest na godzinę 11:35 Kontakt do organizatora: Łukasz Kacprzak – 501

123 779 BETTER TOGETHER 10.10.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2013/2014 11:45 – zbiórka drużyn 12:00 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2013/2014 Wstępne założenia:

 W związku z dużym prawdopodobieństwem skierowania miasta Warszawy w strefę żółtą proszę o przekazanie Rodzicom, że przebywanie na terenie szkoły będzie możliwe tylko przy zachowaniu noszenia maseczek. Proponuje też Rodzicom zaplanowanie zakupów w pobliskich sklepach, by nie gromadziła się duża liczba osób na obiekcie.  Zgodnie z przepisami państwowymi mecz musi być rozgrywany bez udziału publiczności (zarówno gospodarzy, jak i gości), a na obiekcie podczas jego trwania może przebywać: o Stefa żółta – do 100 osób z wyłączeniem obsługi (tj. opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator,  Po zakończeniu spotkań prośba o szybkie opuszczenie obiektu, by spokojnie mogła dołączyć kolejna grupa.  Mecz trwa 15 minut po którym jest krótka przerwa techniczna i zamiana jednej drużyny. Druga drużyna gra z kolejnym przeciwnikiem

 Gramy w grupach 3 zespołowych. o BOISKO A: ORLĘTA CZOSNÓW, AMP GOOL 2014, TYGRYSY o BOISKO B: WAP, UKS BŁYSKAWICA, AMP GOOL 2013

 Rodzice przed meczami zostaną powitani i poproszeni o doping dla wszystkich dzieci, o nie podpowiadanie, oddanie czasu dzieciom jak na placu zabaw.

 Piłka z autu może być wprowadzana lub podawana - odległość zawodników broniących 5m. TRZECIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO A 12:00 ORLĘTA CZOSNÓW AMP GOOL 2014 2 BOISKO A 12:17 ORLĘTA CZOSNÓW WAP 3 BOISKO A 12:34 AMP GOOL 2014 WAP 4 BOISKO A 12:51 AMP GOOL 2014 ORLĘTA CZOSNÓW 5 BOISKO A 13:08 WAP ORLĘTA CZOSNÓW 6 BOISKO A 13:25 WAP AMP GOOL 2014 TRZECIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO B 12:00 TYGRYSY UKS BŁYSKAWICA 2 BOISKO B 12:17 TYGRYSY AMP GOOL 2013 3 BOISKO B 12:34 UKS BŁYSKAWICA AMP GOOL 2013 4 BOISKO B 12:51 UKS BŁYSKAWICA TYGRYSY 5 BOISKO B 13:08 AMP GOOL 2013 TYGRYSY 6 BOISKO B 13:25 AMP GOOL 2013 UKS BŁYSKAWICA

w sobotę 03.10. gramy w mini turnieju na Woli ul. Jana Olbrachta 48 roczniki 2011/12 i 2013/14

w sobotę 03.10.2020 gramy w mini turnieju na Woli ul. Jana Olbrachta 48 roczniki 2011/12 i 2013/14

Rocznik 2011/12 godz. 9.20

9:30 – zbiórka drużyn

9:35 – rozgrzewka

9:45 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2011/2012 Wstępne założenia:  Mecz trwa 15 minut po którym jest krótka przerwa techniczna i zamiana jednej drużyny. Druga drużyna gra z kolejnym przeciwnikiem  Każdy rozgrywa 4 mecze. Mecz + Rewanż. Każdy mecz zaczynamy od 0:0  Gramy w grupach 3 zespołowych. o

BOISKO A: AMP GOOL, KS ARMADO, ORŁY OCHOTA o BOISKO

B: WAP, UKS BŁYSKAWICA, TYGRYSY 

Jeśli drużyna wygrywa 3 bramkami to przeciwnik wprowadza dodatkowego zawodnika.  Staramy się jako trenerzy obserwować grę. Wszelkie uwagi przekazywać po cichu. Dajmy dobry przykład Rodzicom.  Wznowienie gry od bramki wszystkie dzieci są na własnej połowie. Bramkarz wprowadza w dowolny sposób.  Piłka z autu może być wprowadzana lub podawana - odległość zawodników broniących 5m.  Rzuty wolne – odległość zawodników broniących 5m DRUGIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO A 09:45 KS ARMADO AMP GOOL 2 BOISKO A 10:02 KS ARMADO ORŁY OCHOTA 3 BOISKO A 10:19 AMP GOOL ORŁY OCHOTA 4 BOISKO A 10:36 AMP GOOL KS ARMADO 5 BOISKO A 10:53 ORŁY OCHOTA KS ARMADO 6 BOISKO A 11:10 ORŁY OCHOTA AMP GOOL DRUGIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO B 09:45 TYGRYSY UKS BŁYSKAWICA 2 BOISKO B 10:02 TYGRYSY WAP 3 BOISKO B 10:19 UKS BŁYSKAWICA WAP 4 BOISKO B 10:36 UKS BŁYSKAWICA TYGRYSY 5 BOISKO B 10:53 WAP TYGRYSY 6 BOISKO B 11:10 WAP UKS BŁYSKAWICA Zakończenie spotkań zaplanowane jest na godzinę 11:35 Kontakt do organizatora: Łukasz Kacprzak – 501 123 779 BETTER TOGETHER 3.10.2020 –

HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2013/2014 11:30 – zbiórka drużyn 11:35 – rozgrzewka 11:45 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2013/2014 Wstępne założenia:  Mecz trwa 15 minut po którym jest krótka przerwa techniczna i zamiana jednej drużyny. Druga drużyna gra z kolejnym przeciwnikiem  Każdy rozgrywa 4 mecze. Mecz + Rewanż. Każdy mecz zaczynamy od 0:0  Gramy w grupach 3 zespołowych. o BOISKO A: ORLĘTA CZOSNÓW, AMP GOOL 2014, WAP o BOISKO B: WAP, UKS BŁYSKAWICA, TYGRYSY  Staramy się jako trenerzy obserwować grę. Wszelkie uwagi przekazywać po cichu. Dajmy dobry przykład Rodzicom.  Rodzice przed meczami zostaną powitani i poproszeni o doping dla wszystkich dzieci, o nie podpowiadanie, oddanie czasu dzieciom jak na placu zabaw.  Wznowienie gry od bramki wszystkie dzieci są na własnej połowie. Bramkarz wprowadza w dowolny sposób.  Piłka z autu może być wprowadzana lub podawana - odległość zawodników broniących 5m. DRUGIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO A 11:45 ORLĘTA CZOSNÓW AMP GOOL 2014 2 BOISKO A 12:02 ORLĘTA CZOSNÓW WAP 3 BOISKO A 12:19 AMP GOOL 2014 WAP 4 BOISKO A 12:36 AMP GOOL 2014 ORLĘTA CZOSNÓW 5 BOISKO A 12:53 WAP ORLĘTA CZOSNÓW 6 BOISKO A 13:10 WAP AMP GOOL 2014 DRUGIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO B 11:45 TYGRYSY UKS BŁYSKAWICA 2 BOISKO B 12:02 TYGRYSY AMP GOOL 2013 3 BOISKO B 12:19 UKS BŁYSKAWICA AMP GOOL 2013 4 BOISKO B 12:36 UKS BŁYSKAWICA TYGRYSY 5 BOISKO B 12:53 AMP GOOL 2013 TYGRYSY 6 BOISKO B 13:10 AMP GOOL 2013 UKS BŁYSKAWICA Zakończenie spotkań zaplanowane jest na godzinę 13:35

W sobotę gramy mecz ligowy

Żagle Wa-wa - Błyskawica      sobota       26-09-2020  godz    12.45 ul. Starego Doktora 1 Wawer zbiórka godz. 12.00 na miejscu

Powołani : Olek B , Olek K, Szymon M, Szymon Sz., Dominik S , Kuba Z ,Gabryś S , Tomek B , Natan F , Eryk A