full screen background image

Aktualności - Rocznik 2012

Witam w następnym dniu przerwy od treningu

Witam w następnym dniu przerwy od treningu kilka ćwiczeń na początek powtarzamy te zajęcia rano i po południu co dzięnnie będzie coś nowego przy niekturych ćwiczeniach poproście kogoś o pomoc dostępne na stronie facebooku Uks Błyskawica Młodziki Warszawa

W przerwach od nauki szkolnej robimy ćwiczenia w warunkach domowych

W przerwach od nauki szkolnej robimy ćwiczenia w warunkach domowych będę wam wysyłał propozycję treningu w warunkach domowych jeśli mamy pytania proszę dzwonić jestem dotępny w każdej chwili :

Rozgrzewka  pajacyki , skip , przysiady , sprzężyste poskoki , wszystkie ćwiczenia robimy po 15 sekund x3

ćwiczenia z piłką  skip , czucie piłki przetaczanie stopą prawą naprzemian lewą , przy pomocy rodzica lub piłka przy ścianie nauka uderzenia piłki wewnętrzną częścią stopy , zewnętrzną i prostym podbiiciem z nogą postawną zawsze przystawioną z boku piłki jak robiliśmy to na treningu . No i podczas spaceru żąglerka w domu możemy to robić z balonem . 

Na dziś to tyle życzę wam i waszym bliskim zdrowia i cierpliwości 

postaram się o filmiki treningu koordynacji i trochę motoryki .  

składka na roczne ubezpieczenie zawodników

Jak zawsze przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych opłacamy polisę ubezpieczeniową dla zawodników UKS Błyskawica.

W tym roku Klub refunduje zawodnikom 50% składki na ubezpieczenie.

W związku z powyższym prosimy o wpłacanie składek ubezpieczeniowych w wysokości 25 PLN na konta roczników.

Rozgrywki liga wiosenna

 Mecze na wyjeżdzie

UKS Rakovia W-wa - UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA  18.04.2020 godz. 13.30 ul Wawelska 3

MKS Polonia   W-wa-  Błyskawica   Warszawa               16.05.2020  godz.  

KS Przyszłość Włochy - Błyskawica Warszawa              23.04.2020  godz. 14.00

BE A STAR F A           - Błyskawica Warszawa                06.06.2020  godz. 15.00 ul. Strumykowa 21

STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II - UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 13.06.2020 godz. 10.00 ul    targowa 86 

Mecze u siebie gramy na Szanajcy 5

III Liga okręgowa F1 Żaki U-9 GR 4 (2012 r.)

UKS Błyskawica W-wa

-

KS Przyszłość Włochy

   2020-04- 05   Niedziela godz. 13.30 – 15.00

__:__

UKS Błyskawica W-wa

-

BE A STAR FOOTBALL ACADEMY

   2020-04-26   Niedziela godz 13.30 – 15.00

__:__

UKS Błyskawica W-wa

-

STOWARZYSZENIE BRZASK GROM II

   2020-05-10   Niedziela godz 13.30 – 15.00

__:__

UKS Błyskawica W-wa

-

UKS Rakovia W-wa

   2020-05-31   Niedziela   godz 13.30 – 15.00

__:__

UKS Błyskawica W-wa

-

MKS Polonia W-wa

   2020-06-21   Niedziela   godz 13.30 – 15.00

__:__

Zmiana wysokości składek klubowych na cele statutowe

Zgodnie z Uchwałą Zarządu z dnia 30 stycznia 2020 wysokość składki od lutego 2020 wynosi 130 PLN.

treningi po feriach

Treningi po feriach 

wtorek , piątek - hala ul jagiellońska 7  -godz. 17.30

czwartek -  boisko Targowa 86          godz. 18.30  jak nie ma opadów deszczu

zajęcia w ferie

mogę prowadzić zajęcia w ferie w jednym tygodniu proszę by wszyscy określili w kturym tygodniu mogą być na zajęciach ul. jagiellońska 7  godz. 13,30 - 15 hala   i  15,00 - 16,00 basen 

W Ogólnopolskim turnieju w Pułtusku zajmujemy czwarte miejsce

W Ogólnopolskim turnieju w Pułtusku zajmujemy IV  miejsce Eryk wybrany bramkarzem turniejuIMG 42801

Harmonogram turnieju w Pułtusku 02.02.2020

Harmonogram turnieju w Pułtusku 02.02.2020

Powołania : Olek B , Szymon M , Tomek B , Olek K , Eryk A , Kamil R , Gabryś S , Kuba B , 

Składka 33 zł

MECZE ELIMINACYJNE

9:00 Młode Orły Nadnarwianki I – Bug II Wyszków                             …..-…..

9:14 Korona Ostrołęka – AP Nazar                                                       …..-…..

9:28 Młode Orły Nadnarwianki II – Bug I Wyszków                                      …..-…..

9:42 Błyskawica Warszawa – Olimpia Zambrów                                           …..-…..

10:00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

10:15 Młode Orły Nadnarwianki I – Junior I Białystok                               .….-…..

10:29 Korona Ostrołęka – Bug II Wyszków                                            …..-…..

10:43 Młode Orły Nadnarwianki II – Junior II Białystok                            …..-…..

10:57 Błyskawica Warszawa – Bug I Wyszków                                     …..-…..

11:11 Młode Orły Nadnarwianki I – AP Nazar                                                   …..-…..

11:25 Bug II Wyszków – Junior I Białystok                                                  …..-…..

11:39 Młode Orły Nadnarwianki II – Olimpia Zambrów                                …..-…..

11:53 Bug I Wyszków – Junior II Białystok                                               …..-…..

12:07 Bug II Wyszków – AP Nazar                                                               …..-…..

12:21 Junior I Białystok – Korona Ostrołęka                                                  …..-…..

W godzinach 12:30-13:30 będzie wydawana ciepła przękąska

12:35 Młode Orły Nadnarwianki II – Błyskawica Warszawa                         …..-…..

12:49 Junior II Białystok – Olimpia Zambrów                                        …..-…..

13:03 Młode Orły Nadnarwianki I – Korona Ostrołęka                                   …..-…..

13:17 Junior I Białystok – AP Nazar                                                               …..-….

13:31 Bug I Wyszków – Olimpia Zambrów                                              …..-…..

13:45 Błyskawica Warszawa   – Junior II Białystok                                         …..-…..

FAZA PUCHAROWA

półfinały:

13:58 A1…………...…….……-B2…………………….……….

14:12 A2………………………-B1…………………….……….

Mecz o 9. miejsce

14:26 A5…………..………….….-B5…………..………………..

Mecz o 7. miejsce

14:40 A4…………….……….…...-B4……………..……………..

Mecz o 5. miejsce

14:54 A3……………..…….…..….-B3…………………………..

Mecz o 3. miejsce

15:08 ….………………………….-…………………..…………..

Mecz o 1. miejsce

15:22 ………………………….….-……………….……………..

 

15:40 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

III MIEJSCE W TURNIEJU VICTORIA ZERZEŃ CUP

zerzeń v

III MIEJSCE W TURNIEJU VICTORIA ZERZEŃ CUP 

 dniu 26.01.2020 rocznik 2012 na 12 drużyn w Turnieju Victoria Zerzeń CUP na III - miejscu a Olek Borówka wybrany zawodnikiem zawodów bardzo dobrze wypadł na turnieju Szymon Maul , bardzo cieszy postawa i coraz lepsza gra Aleksa Żamojdy reszta chłopców też spisała się nieżle klasyfikacja koncowa :

1. PROGRES Garwolin

2. Legia  Wa-wa

3, Błyskawica Wa-wa

4. Victoria Zerzeń 

5. RKS Okęcie , AP Radość ,KS Las, FA Pruszków,Orlęta Czosnów,Adwid Wiązowna, TS Falenica, Victoria zerzeń II