full screen background image

Aktualności - Rocznik 2012

w niedzielę 18.10 gramy ligę

Niedziela 18.10,2020 mecz ligowy z Radością na Targowej 86 godz. 11.00 zbiórka godz, 10,20

Powołani :

Olek B,Szymon M,  Dominik S, Jakub Z,Aleksy Ż,  Szymon Sz , Gabryś S, Adam Z

Pamiętajmy o ochraniaczach

w sobotę 17.10.2020 gramy finały w mini turnieju na Woli roczniki 2011/12 i 2013/14

w sobotę gramy finały w mini turnieju na Woli roczniki 2011/12 i 2013/14

W SOBOTĘ  GRAMYfinały NA OLBRACHTA 48 STARSI ZBIÓRKA 9,20 MŁODSI ZBIÓRKA 11.20

Powołani : Hubert Sz., Szymek S, Adam Z,Fabian G,Nataniel F, Eryk A,Kacper D, Glib,Aleksy

Rocznik 2013/14 godz. 11.20

Powołni: Piotr D,Staś L, Kacper Sz, Igor ,Tymek G, Szymon W, Antek , Julka, Dima

Czołem Trenerze :)

Serdecznie zapraszam na finałowe spotkanie Better Together. Pogoda na razie przewrotna, ale nie można wykluczyć deszczu.

Nie możemy też wykluczyć, że od soboty będziemy w strefie czerwonej.

Planujemy zakończenie z udziałem z nagrodami i pamiątkami od przedstawicieli dzielnicy Wola. (rękawiczki, dezynfekcja etc zapewnione)

Liczymy na Waszą obecność, ale prośba byście zweryfikowali wcześniej udział Rodziców z dziećmi. O ile dzieci witamy z otwartymi rękami to prosilibyśmy Rodziców o znalezienie sobie alternatywy co zrobić w czasie gdy dziecko będzie grać. Z powodu pogody, z powodu obostrzeń.

Nadal nie będzie dostępu do szkoły ze względów epidemiologicznych.

W załączniku harmonogram i rozpiska meczowa.

Z powodu pogody będę na miejscu miał tylko wersje elektroniczną całego harmonogramu.

Najważniejsze:

BETTER TOGETHER 17.10.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2011/2012

9:20 – zbiórka drużyn i rozgrzewka

9:40 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2011/2012

11:40 – ceremonia zakończenia Better Together.

BETTER TOGETHER 17.10.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2013/2014

12:00 – zbiórka drużyn i rozgrzewka

12:15 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2013/2014

14:10 – ceremonia zakończenia Better Together.

Niedziela 11.10,2020 mecz ligowy z Sulejówkiem

Niedziela 11.10,2020 mecz ligowy z Sulejówkiem na Targowej 86 godz. 11.00 zbiórka godz, 10,20

Powołani :

Olek B,Szymon M, Tomasz B, Dominik S, Jakub Z,Aleksy Ż, Olek K, Szymon Sz , Gabryś S

W SOBOTĘ 10.10.2020 GRAMY NA OLBRACHTA 48

W SOBOTĘ  GRAMY NA OLBRACHTA 48 STARSI ZBIÓRKA 9,30 MŁODSI ZBIÓRKA 11.30

Powołani : Hubert Sz., Szymek S, Adam Z, Kacper Sz,Fabian G,Nataniel F, Eryk A,Kacper D. Kuba B.

BETTER TOGETHER 10.10.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2011/2012 9:30 – zbiórka drużyn 9:45 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2011/2012 Wstępne założenia:

 W związku z dużym prawdopodobieństwem skierowania miasta Warszawy w strefę żółtą proszę o przekazanie Rodzicom, że przebywanie na terenie szkoły będzie możliwe tylko przy zachowaniu noszenia maseczek. Proponuje też Rodzicom zaplanowanie zakupów w pobliskich sklepach, by nie gromadziła się duża liczba osób na obiekcie.

 Zgodnie z przepisami państwowymi mecz musi być rozgrywany bez udziału publiczności (zarówno gospodarzy, jak i gości), a na obiekcie podczas jego trwania może przebywać: o Stefa żółta – do 100 osób z wyłączeniem obsługi (tj. opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator,

 Po zakończeniu spotkań prośba o szybkie opuszczenie obiektu, by spokojnie mogła dołączyć kolejna grupa.  Mecz trwa 15 minut po którym jest krótka przerwa techniczna i zamiana jednej drużyny. Druga drużyna gra z kolejnym przeciwnikiem

 Każdy rozgrywa 4 mecze. Mecz + Rewanż. Każdy mecz zaczynamy od 0:0

 Gramy w grupach 3 zespołowych. o BOISKO A: AMP GOOL, KS ARMADO, UKS BŁYSKAWICA

o BOISKO B: WAP, ORŁY OCHOTA, TYGRYSY

 Jeśli drużyna wygrywa 3 bramkami to przeciwnik wprowadza dodatkowego zawodnika.

 Staramy się jako trenerzy obserwować grę. Wszelkie uwagi przekazywać po cichu. Dajmy dobry przykład Rodzicom.

 Wznowienie gry od bramki wszystkie dzieci są na własnej połowie. Bramkarz wprowadza w dowolny sposób.

 Piłka z autu może być wprowadzana lub podawana - odległość zawodników broniących 5m.

 Rzuty wolne – odległość zawodników broniących 5m TRZECIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO A 09:45 KS ARMADO AMP GOOL 2 BOISKO A 10:02 KS ARMADO UKS BŁYSKAWICA 3 BOISKO A 10:19 AMP GOOL UKS BŁYSKAWICA 4 BOISKO A 10:36 AMP GOOL KS ARMADO 5 BOISKO A 10:53 UKS BŁYSKAWICA KS ARMADO 6 BOISKO A 11:10 UKS BŁYSKAWICA AMP GOOL TRZECIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO B 09:45 TYGRYSY ORŁY OCHOTA 2 BOISKO B 10:02 TYGRYSY WAP 3 BOISKO B 10:19 ORŁY OCHOTA WAP 4 BOISKO B 10:36 ORŁY OCHOTA TYGRYSY 5 BOISKO B 10:53 WAP TYGRYSY 6 BOISKO B 11:10 WAP ORŁY OCHOTA

Zakończenie spotkań zaplanowane jest na godzinę 11:35 Kontakt do organizatora: Łukasz Kacprzak – 501

123 779 BETTER TOGETHER 10.10.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2013/2014 11:45 – zbiórka drużyn 12:00 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2013/2014 Wstępne założenia:

 W związku z dużym prawdopodobieństwem skierowania miasta Warszawy w strefę żółtą proszę o przekazanie Rodzicom, że przebywanie na terenie szkoły będzie możliwe tylko przy zachowaniu noszenia maseczek. Proponuje też Rodzicom zaplanowanie zakupów w pobliskich sklepach, by nie gromadziła się duża liczba osób na obiekcie.  Zgodnie z przepisami państwowymi mecz musi być rozgrywany bez udziału publiczności (zarówno gospodarzy, jak i gości), a na obiekcie podczas jego trwania może przebywać: o Stefa żółta – do 100 osób z wyłączeniem obsługi (tj. opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator,  Po zakończeniu spotkań prośba o szybkie opuszczenie obiektu, by spokojnie mogła dołączyć kolejna grupa.  Mecz trwa 15 minut po którym jest krótka przerwa techniczna i zamiana jednej drużyny. Druga drużyna gra z kolejnym przeciwnikiem

 Gramy w grupach 3 zespołowych. o BOISKO A: ORLĘTA CZOSNÓW, AMP GOOL 2014, TYGRYSY o BOISKO B: WAP, UKS BŁYSKAWICA, AMP GOOL 2013

 Rodzice przed meczami zostaną powitani i poproszeni o doping dla wszystkich dzieci, o nie podpowiadanie, oddanie czasu dzieciom jak na placu zabaw.

 Piłka z autu może być wprowadzana lub podawana - odległość zawodników broniących 5m. TRZECIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO A 12:00 ORLĘTA CZOSNÓW AMP GOOL 2014 2 BOISKO A 12:17 ORLĘTA CZOSNÓW WAP 3 BOISKO A 12:34 AMP GOOL 2014 WAP 4 BOISKO A 12:51 AMP GOOL 2014 ORLĘTA CZOSNÓW 5 BOISKO A 13:08 WAP ORLĘTA CZOSNÓW 6 BOISKO A 13:25 WAP AMP GOOL 2014 TRZECIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO B 12:00 TYGRYSY UKS BŁYSKAWICA 2 BOISKO B 12:17 TYGRYSY AMP GOOL 2013 3 BOISKO B 12:34 UKS BŁYSKAWICA AMP GOOL 2013 4 BOISKO B 12:51 UKS BŁYSKAWICA TYGRYSY 5 BOISKO B 13:08 AMP GOOL 2013 TYGRYSY 6 BOISKO B 13:25 AMP GOOL 2013 UKS BŁYSKAWICA

w sobotę 03.10. gramy w mini turnieju na Woli ul. Jana Olbrachta 48 roczniki 2011/12 i 2013/14

w sobotę 03.10.2020 gramy w mini turnieju na Woli ul. Jana Olbrachta 48 roczniki 2011/12 i 2013/14

Rocznik 2011/12 godz. 9.20

9:30 – zbiórka drużyn

9:35 – rozgrzewka

9:45 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2011/2012 Wstępne założenia:  Mecz trwa 15 minut po którym jest krótka przerwa techniczna i zamiana jednej drużyny. Druga drużyna gra z kolejnym przeciwnikiem  Każdy rozgrywa 4 mecze. Mecz + Rewanż. Każdy mecz zaczynamy od 0:0  Gramy w grupach 3 zespołowych. o

BOISKO A: AMP GOOL, KS ARMADO, ORŁY OCHOTA o BOISKO

B: WAP, UKS BŁYSKAWICA, TYGRYSY 

Jeśli drużyna wygrywa 3 bramkami to przeciwnik wprowadza dodatkowego zawodnika.  Staramy się jako trenerzy obserwować grę. Wszelkie uwagi przekazywać po cichu. Dajmy dobry przykład Rodzicom.  Wznowienie gry od bramki wszystkie dzieci są na własnej połowie. Bramkarz wprowadza w dowolny sposób.  Piłka z autu może być wprowadzana lub podawana - odległość zawodników broniących 5m.  Rzuty wolne – odległość zawodników broniących 5m DRUGIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO A 09:45 KS ARMADO AMP GOOL 2 BOISKO A 10:02 KS ARMADO ORŁY OCHOTA 3 BOISKO A 10:19 AMP GOOL ORŁY OCHOTA 4 BOISKO A 10:36 AMP GOOL KS ARMADO 5 BOISKO A 10:53 ORŁY OCHOTA KS ARMADO 6 BOISKO A 11:10 ORŁY OCHOTA AMP GOOL DRUGIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO B 09:45 TYGRYSY UKS BŁYSKAWICA 2 BOISKO B 10:02 TYGRYSY WAP 3 BOISKO B 10:19 UKS BŁYSKAWICA WAP 4 BOISKO B 10:36 UKS BŁYSKAWICA TYGRYSY 5 BOISKO B 10:53 WAP TYGRYSY 6 BOISKO B 11:10 WAP UKS BŁYSKAWICA Zakończenie spotkań zaplanowane jest na godzinę 11:35 Kontakt do organizatora: Łukasz Kacprzak – 501 123 779 BETTER TOGETHER 3.10.2020 –

HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2013/2014 11:30 – zbiórka drużyn 11:35 – rozgrzewka 11:45 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2013/2014 Wstępne założenia:  Mecz trwa 15 minut po którym jest krótka przerwa techniczna i zamiana jednej drużyny. Druga drużyna gra z kolejnym przeciwnikiem  Każdy rozgrywa 4 mecze. Mecz + Rewanż. Każdy mecz zaczynamy od 0:0  Gramy w grupach 3 zespołowych. o BOISKO A: ORLĘTA CZOSNÓW, AMP GOOL 2014, WAP o BOISKO B: WAP, UKS BŁYSKAWICA, TYGRYSY  Staramy się jako trenerzy obserwować grę. Wszelkie uwagi przekazywać po cichu. Dajmy dobry przykład Rodzicom.  Rodzice przed meczami zostaną powitani i poproszeni o doping dla wszystkich dzieci, o nie podpowiadanie, oddanie czasu dzieciom jak na placu zabaw.  Wznowienie gry od bramki wszystkie dzieci są na własnej połowie. Bramkarz wprowadza w dowolny sposób.  Piłka z autu może być wprowadzana lub podawana - odległość zawodników broniących 5m. DRUGIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO A 11:45 ORLĘTA CZOSNÓW AMP GOOL 2014 2 BOISKO A 12:02 ORLĘTA CZOSNÓW WAP 3 BOISKO A 12:19 AMP GOOL 2014 WAP 4 BOISKO A 12:36 AMP GOOL 2014 ORLĘTA CZOSNÓW 5 BOISKO A 12:53 WAP ORLĘTA CZOSNÓW 6 BOISKO A 13:10 WAP AMP GOOL 2014 DRUGIE SPOTKANIE BT 1 BOISKO B 11:45 TYGRYSY UKS BŁYSKAWICA 2 BOISKO B 12:02 TYGRYSY AMP GOOL 2013 3 BOISKO B 12:19 UKS BŁYSKAWICA AMP GOOL 2013 4 BOISKO B 12:36 UKS BŁYSKAWICA TYGRYSY 5 BOISKO B 12:53 AMP GOOL 2013 TYGRYSY 6 BOISKO B 13:10 AMP GOOL 2013 UKS BŁYSKAWICA Zakończenie spotkań zaplanowane jest na godzinę 13:35

W sobotę gramy mecz ligowy

Żagle Wa-wa - Błyskawica      sobota       26-09-2020  godz    12.45 ul. Starego Doktora 1 Wawer zbiórka godz. 12.00 na miejscu

Powołani : Olek B , Olek K, Szymon M, Szymon Sz., Dominik S , Kuba Z ,Gabryś S , Tomek B , Natan F , Eryk A

Wszyscy obowiązkowo ochraniacze

W ferie zimowe 2021 propozycja obozu sportowego

W ferie zimowe 2021 propozycja obozu sportowego pierwszy tydzień ferii od 15-22.01.2021

piątek zaczynamy kolacją  koszt 900-850 zł wszystko związane z ilością chetnych

Proszę o odeklaracę chetnych na dzień dzisieszy jest 14 -osób

Niedziela 20.09.2020 gramy z Polonią

Niedziela 20.09.2020 godz.100.00 gramy z Polonią

Powołani: Olek B,Szymon M, Tomasz B, Dominik S, Jakub Z,Aleksy Ż, Olek K,

Zbiórka 10,20 ul. Targowa 86 zawodnicy w ochraniaczach.

w sobotę gramy w mini turnieju na Woli ul. Jana Olbrachta 48 roczniki 2011/12 i 2013/14

Rocznik 2013/14 godz. 11.45

Karzdy z zawodników opłaca za udział 40zł  zawody będą erozgrywane 4 razy każdy otrzymuje koszulkę organizatora

Do zobaczenia na Boisku

w sobotę gramy w mini turnieju na Woli roczniki 2011/12 i 2013/14

Kontakt do organizatora: Łukasz Kacprzak – 501 123 779

Informacje ogólne: W dzielnicy Wola w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja BETTER TOGETHER - Dzielnicowych spotkań piłkarskich. Ideą tych spotkań jest zaproszenie dzieci, które w swoich klubach nie grają za często, bądź są pomijane. Chcemy w ten sposób przybliżyć, że piłka nożna może być grą wszystkich bez względu na umiejętności i predyspozycje. Ta idea spodobała się przedstawicielom Polskiego Związku Piłki Nożnej, którzy proponowane spotkania piłkarskie wzięli pod swój patronat. Dla wszystkich uczestników podczas ostatniego spotkania piłkarskiego przewidziane są pamiątki, a wszystkie drużyny będą grały w podobnych koszulkach o różnej kolorystyce. To także ma podkreślić, że dostęp do piłki nożnej jest równy dla każdego. W trakcie spotkań piłkarskich trenerów, rodziców i kibiców obowiązują zasady, które mają pozwolić dzieciom grać i się bawić. Droga zostania piłkarzem jest długa i kręta, a w dzisiejszym świecie trzeba korzystać z każdego pozytywnego bodźca, które wyciągnie dziecko z domu i z przed różnego rodzaju elektroniki. Spotkania odbędzie się na terenie szkoły podstawowej nr. 351 w Warszawie przy ulicy Jana Olbrachta 48/56 Parkingi: na terenie szkoły, ani przy szkole nie ma parkingu. Możliwość zaparkowania tylko w na miejscach wyznaczonych przy okolicznych ulicach. Wejście na boisko odbywa się przez furtkę. od strony przejścia między budynkami (nie wiedzą się tam samochodami. Na tyłach budynku oznaczonego Jana Olbrachta 46. Kontakt do organizatora: Łukasz Kacprzak – 501 123 779 BETTER TOGETHER 19.09.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2011/2012 9:30 – zbiórka drużyn 9:35 – przedstawienie IDEI 9:45 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2011/2012 Wstępne założenia:  Mecz trwa 12 minut.  Każdy rozgrywa 5 spotkań.  Jeśli drużyna wygrywa 3 bramkami to przeciwnik wprowadza dodatkowego zawodnika.  Staramy się jako trenerzy obserwować grę. Wszelkie uwagi przekazywać po cichu. Dajmy dobry przykład Rodzicom.  Rodzice przed meczami zostaną powitani i poproszeni o doping dla wszystkich dzieci, o nie podpowiadanie, oddanie czasu dzieciom jak na placu zabaw.  Wznowienie gry od bramki wszystkie dzieci są na własnej połowie. Bramkarz wprowadza w dowolny sposób.  Piłka z autu może być wprowadzana lub podawana - odległość zawodników broniących 5m.

SPOTKANIE PIERWSZE BT ROCZNIK 2011/2012

BOISKO A09:45 WAP KS ARMADO

BOISKO B 09:45 TYGRYSY UKS BŁYSKAWICA pauzują AMP GOOL ORŁY OCHOTA BOISKO A 09:59 ORŁY OCHOTA AMP GOOL BOISKO B 09:59 WAP UKS BŁYSKAWICA pauzują TYGRYSY KS ARMADO BOISKO A 10:13 ORŁY OCHOTA TYGRYSY BOISKO B 10:13 AMP GOOL KS ARMADO pauzują WAP UKS BŁYSKAWICA BOISKO A 10:27 WAP ORŁY OCHOTA BOISKO B 10:27 KS ARMADO UKS BŁYSKAWICA pauzują TYGRYSY AMP GOOL BOISKO A 10:41 AMP GOOL TYGRYSY BOISKO B 10:41 UKS BŁYSKAWICA ORŁY OCHOTA pauzują KS ARMADO WAP BOISKO A 10:55 TYGRYSY KS ARMADO BOISKO B 10:55 AMP GOOL WAP pauzują ORŁY OCHOTA UKS BŁYSKAWICA BOISKO A 11:09 KS ARMADO ORŁY OCHOTA BOISKO B 11:09 UKS BŁYSKAWICA AMP GOOL WAP TYGRYSY BOISKO A 11:23 TYGRYSY WAP 11:45

Zakończenie spotkania Kontakt do organizatora: Łukasz Kacprzak – 501 123 779 BETTER TOGETHER

19.09.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2013/2014

11:45 – zbiórka drużyn

11:50 – przedstawienie IDEI 12:00 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2013/2014 Wstępne założenia:  Mecz trwa 15 minut.  Każdy rozgrywa 4 spotkania.  Jeśli drużyna wygrywa 3 bramkami to przeciwnik wprowadza dodatkowego zawodnika.  Staramy się jako trenerzy obserwować grę. Wszelkie uwagi przekazywać po cichu. Dajmy dobry przykład Rodzicom.  Rodzice przed meczami zostaną powitani i poproszeni o doping dla wszystkich dzieci, o nie podpowiadanie, oddanie czasu dzieciom jak na placu zabaw.  Wznowienie gry od bramki wszystkie dzieci są na własnej połowie. Bramkarz wprowadza w dowolny sposób.  Piłka z autu może być wprowadzana lub podawana - odległość zawodników broniących 5m. PIERWSZE SPOTKANIE BT Rocznik 2013/2014

Boisko A 12:00 UKS BŁYSKAWICA WAP

Boisko B 12:00 TYGRYSY AMP GOOL Boisko A 12:19 KS ORLĘTA CZOSNÓW UKS BŁYSKAWICA Boisko B 12:19 WAP TYGRYSY Boisko A 12:38 AMP GOOL KS ORLĘTA CZOSNÓW Boisko B 12:38 TYGRYSY UKS BŁYSKAWICA Boisko A 12:57 AMP GOOL WAP Boisko B 12:57 KS ORLĘTA CZOSNÓW TYGRYSY Boisko A 13:16 UKS BŁYSKAWICA AMP GOOL Boisko B 13:16 WAP KS ORLĘTA CZOSNÓW