Aktualności - Rocznik 2010-2011

V miejsce na Racovia Cup.

racov. 640x480 Kopia

W sobotę zagraliśmy w turnieju Racovia Cup. Chłopcy rozegrali 5 meczy. Bilans: 2 przegrane,1 remis,2 zwycięstwa.  Wszystkie mecze odbywały się przy wysokiej temperaturze....tym bardziej należą się brawa chłopakom za walke na boisku. W kilku momentach niestety graliśmy jeszcze zbyt indywidualnie....ale(co cieszy) podczas tego turnieju przez większość czasu graliśmy jako zespół....Podczas pierwszego meczu niestety doznal kontuzji Stasiek B....musiał jechać do szpitala(2 tygodnie przerwy). Zastąpił go Mati...po kilku nerwowych interwencjach,...pokazał że potrafi grać w bramce. Olek szalał z przodu i co ważne oprócz swoich indywidualnych popisów...rozgrywał piłki z pomocnikami. Daniel,Stasiek G,Hubert i Konrad...dobrze spełniali swoje zadania w środku pola...choć jeszcze czasami zapominali o szybkim powrocie.W obronie...na bokach...super spisywali się Szymek i Wojtek...a w środku obrony z każdym meczem coraz lepiej radził sobie Tymek.Dzieki chłopaki,brawo!!!

Racovia Cup

XXXIV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ-  R. ‘2010

RAKOVIA CUP 2019

SOB 15.06.2019 r., boisko III Ogrodu Jordanowskiego, ul. Wawelska 3.

1. UKS „RAKOVIA” I WARSZAWA
  2. PUKS OCHOTA WARSZAWA
  3. TS „GWARDIA” II WARSZAWA (dziewczyny)
  4. SP „OLIMP” BRWINÓW
  5. UKS „RAKOVIA”  II WARSZAWA
  6. TS „GWARDIA” I WARSZAWA
  7. LEGIA SOCCER SCHOOL WARSZAWA
  8. UKS „BŁYSKAWICA” WARSZAWA                                                                                                                                                                                                                                                            Początek turnieju o godz.9.00 ,koniec ok.15.30.

Turniej Racovia Cup

W sobotę w godzinach 9.00 - 15.00 zagramy w turnieju Racovia Cup.

Mieli zagrać chłopcy ktorzy jadą do Augustowa.

Jednak ,ze względu na nieobecności na treningach,w pierwszej kolejności powołania na Turniej otrzymają chłopcy ,którzy byli obecni w ostatnich dniach na treningach i na nich  mocno pracują:

Chłopcy którzy napewno zagrają na Turnieju Racovia Cup.:

Konrad,Bartek,Wojtek,Tymek,Olek,Hubert,Szymon

Szanse dołączenia do składu ma jeszcze 3 lub 4 zawodników....wszystko zależy od postawy na piątkowym treningu.

Zakończyliśmy rundę wiosenną.

zakon. 640x480

Zakończyła się bardzo trudna dla Nas runda wiosenna. Na zakończenie Nasi Chłopcy rozegrali dwa mecze.

W czwartek mecz z Brzaskiem Targówek i w sobotę w samo południe w afrykańskim klimacie mecz z Białymi Orłami. W obydwu meczach mimo niekorzystnego wyniku...,potrafiliśmy stwarzać dobre sytuacje boiskowe,oraz wykorzystywać swoje indywidualne umiejętności.  Niestety na wiosnę zabrakło Nam skuteczności pod bramką przeciwnika i dyscypliny boiskowej w grze obronnej.

Nie zawsze funkcjonujemy jako Drużyna, jednak cieszy to że każdy z chłopców który przykłada się do treningu ,poprawił swoję indywidualne umiejętności.

Czeka Nas teraz Rakovia Cup oraz Turniej w Augustowie....

Błyskawica Warszawa-Brzask Targówek (06.06) Czwartek g.17.45

Czwartek (06.06.2019):

Godz.17:45,ul. Szanajcy 5, Błyskawica Warszawa vs Stowarzyszenie Brzask Targówek

Zbiórka godz.17.15.

Zagrają:Patryk,Adrian,Staś B,Olek,Hubert,Bartek,Daniel,Wojtek,Staś G,Mateusz Ł,

Mecz 01.06.

01

Pierwsza kwarta tego meczu to szybkie "ciosy" przeciwnika i nokaut.Brak koncentracji sprawił że początek meczu jest dla Nas fatalny.Trzy kolejne kwarty już wyglądały dużo lepiej.Wejscie Bartka na pozycje obrońcy w dużym stopniu uporządkowało grę obronną....zaczeliśmy grać piłką i stwarzać sytuacje pod bramką przeciwnika.Nadal jednak brak  dyscypliny boiskowej(bieganie jak szaleni) ,  sprawił że nadzialiśmy się na kontry,,,,,tu po raz kolejny należy wyróznic Bartka który...własnie przez swoje zdyscyplinowanie dał przykład kolegom jak należy mądrze grać.Chłopcy zaczęli się dobrze ustawiać na boisku i tym momencie drużyna rywala ,miała problemy z wyprowadzeniem piłki.Mamy jeszcze dwa mecze do końca ligi....trzeba się wziąść w garśc i grać!!! W tej trudnej sytuacji w jakiej jest drużyna...Chłopakom podczas meczu potrzebne jest mocne wsparcie z trybun a nie krytyka i mało mądre uwagi dotyczące innych Dzieci...które napewno nie pomagają Chłopakom podczas meczu tylko wprowadzają dodatkową nerwowość.

Kolejny mecz ligowy z Brzaskiem Targówek już w najbliższy czwartek o godzinie 17.45.

BE A STAR FA II - BŁYSKAWICA WARSZAWA- Skład Druzyny

Początek meczu w sobotę(01.06) o godzinie 13.00 ,

Zbiórka godz.12.20

Miejsce spotkania:Soccer Arena:ul. Annopol 24B

Powołani na mecz.:Bartek,Olek,Daniel,Hubert,Mati W,Staś B,Nikita,Kuba,Staś G.

Ochraniacze i legitymacje obowiązkowo!!!

Minimistrzostwa Deichmann. 01.06. Sobota

Ze względu na brak składu na sobotę na turniej.Odwołałem u organizatora naszą obecność w najbliższą sobotę.

Zagramy w innym terminie.

Mecz ligowy:BE A STAR FA II - BŁYSKAWICA WARSZAWA

W sobotę o godzinie 13.00 ,gramy kolejny mecz ligowy.

Nasz Rywal: BE A STAR FA II

Miejsce spotkania:Soccer Arena:ul. Annopol 24B

Powołania na mecz po piątkowym treningu.

Z okazji Dnia Dziecka.

20190530 142544 640x480

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka...Praska Ekipa miło spędziła czwartkowy dzień:)