full screen background image

Strona oficjalna

sportowa wwa

Szkolenie współfinansowane ze środków Dzielnicy Praga Północ Miasta Stołecznego Warszawy

1 wizytowka
   

Treningi w okresie zimowym 2018-19

zima201819

Rozgrywki ligowe 6-7.10.2018

Sobota 06.10

19:30 MKS Polonia III Warszawa - Rocznik 2004, Polonia

Niedziela 07.10

11:30 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III - Rocznik 2009, Białołęka
13:00 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III - Rocznik 2010, Białołęka
14:50 AP Wilki Warszawa - Rocznik 2007, Bielany
15:00 Seniorzy - Wicher Kobyłka, Kawęczyńska 44
17:30 Rocznik 2002 - GKS Korona Jadów

Rozgrywki Ligowe MZPN 22-23.09

Sobota 22.09

10:00 MKS Wicher Kobyłka - Rocznik 2002, Kobyłka
10:00 Rocznik 2007 - SP Polonez II Warszawa, Kawęczyńska 44
11:00 Rocznik 2010 - KS Drukarz III Warszawa, Szanajcy 5
17:30 UKS G-91 Bemowo - Rocznik 2004, Bemowo
19:30 Seniorzy - KS WKRA Pomiechówek, Kawęczyńska 44

Niedziela 23.09

12:30 Rocznik 2009 - KS Sokół Warszawa, Szanajcy 5

Badania lekarskie - wrzesień 2018

W dniu 19 września (środa) klub organizuje badania lekarskie.

Lekarz przyjmuje na Kawęczyńskiej od godziny 18:00.

Zapraszamy zawodników wg następującej kolejności:

18:00 - Rocznik 2009, Rocznik 2010
18:30 - Rocznik 2002, Seniorzy
19:00 - Rocznik 2004
19:30 - Rocznik 2007, 2012

Koszt badania: 15 PLN

Uprawnienia zawodników na sezon 2018/19

Przypominamy Trenerom i Kierownikom drużyn o obowiązku uprawnienia w systemie ekstranet zawodników na sezon rozgrywkowy 2018/19.

W przypadku problemów proszę wysłać listę zawodników do uprawnienia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zgrupowanie Lidzbark - zebranie organizacyjne

W środe 27.06 odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców zawodników wyjeżdzających na zgrupowanie do Lidzbarka.

Zebranie odbędzie się na Kawęczyńskiej 44 o godzinie 19.15.

Rozgrywki Ligowe - ostatnia kolejka !

W ostatniej kolejce ligowej rozegrane zostaną następujące spotkania:

Sobota (15.06.2018)
10:00, LKS Mazur Radzymin vs Rocznik 2009, Radzymin
11:00, Seniorzy vs Sokół OSiR Serock, Strażacka 121
11:00, Rocznik 2007 vs UKS Białe Orły II, Szanajcy
13:00, Rocznik 2002 vs AP Agape Białołęka, AWF

Niedziela (10.06.2018)
13:00, Rocznik 2010 vs FFA Warszawa, Szanajcy
13:00, Huragan Wołomin vs Rocznik 2008, Wołomin
15:00, Rocznik 2001 vs KS Bednarska, Targówek (Kołowa)
18:00, Academy Real Football vs Rocznik 2004, Ochota

Runda wiosenna dobiega końca. 

Najlepsze wyniki osiągnęli podopieczni Roberta Osowskiego z Roczników 2001 i 2002. Obie ekipy zakończą sezon na pierwszych miejscach w lidze. Gratulacje w szczególności dla zawodników 2002/03 którzy jak dotąd wygrali wszystkie mecze tej rundy! 

Rozgrywki Ligowe - 09-10 czerwiec 2018

W najbliższej kolejce ligowej rozegrane zostaną następujące spotkania:

Sobota (09.06.2018)
11:00, KS Dąb Wieliszew vs Seniorzy, Wieliszew
11:00, Rocznik 2008 vs AP Zina Warszawa, Szanajcy
13:00 Rocznik 2009 vs UKS Czwórka Wyszków, Szanajcy

Niedziela (10.06.2018)
10:00, Rocznik 2004 vs UKS Bródno, Kawęczyńska
10:00, UKS Pogoń Józefów vs Rocznik 2007, Józefów
12:30, LKS Sparta Jazgarzew vs Rocznik 2001, Jazgarzew
16:00, KS Drukarz W-wa vs Rocznik 2010, Drukarz

Środa (13.06.2018)
18:00, AP Agape Białołęka vs Rocznik 2002, Białołęka

Zebranie z trenerami

Środa 6 czerwiec. Zebranie z trenerami na Kawęczyńskiej o godzinie 20:40.

Dzień Dziecka

dziendziecka

 

 

W dniu dziecka wszystkim naszym obecnym, byłym
i przyszłym wychowankom życzymy pomyślności, sukcesów sportowych i wszystkiego co najlepsze.