full screen background image

SEZON 2019/20 [Seniorzy] A-klasa Warszawa I

Wydrukować

Kolejka nr 1 17-08-2019

17-08-2019 00:00
PWKS Huragan II Wołomin
PWKS Huragan II Wołomin
PWKS Huragan II Wołomin4 : 0KS Wkra Pomiechówek
4:0
KS Wkra Pomiechówek
KS Wkra Pomiechówek
17-08-2019 00:00
GKS Dąbrówka
GKS Dąbrówka
GKS Dąbrówka2 : 4KS Korona W-wa
2:4
KS Korona W-wa
KS Korona W-wa
17-08-2019 00:00
KTS WESZŁO
KTS WESZŁO
KTS WESZŁO8 : 0KP Rządza Załubice
8:0
KP Rządza Załubice
KP Rządza Załubice
17-08-2019 00:00
SS HUTNIK II W-WA SP. Z O.O.
SS HUTNIK II W-WA SP. Z O.O.
SS HUTNIK II W-WA SP. Z O.O.5 : 1KS Grom II Warszawa
5:1
KS Grom II Warszawa
KS Grom II Warszawa
17-08-2019 00:00
ŁKS ŁOCHÓW
ŁKS ŁOCHÓW
ŁKS ŁOCHÓW3 : 2WKS Rząśnik
3:2
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
18-08-2019 15:00
UKS Błyskawica Seniorzy
UKS Błyskawica Seniorzy
UKS Błyskawica Seniorzy6 : 3KS Bednarska
Strzelona bramka Szymon Gołębiewski4    
Strzelona bramka Michał Kowalski2    
Żółta kartka Krzysztof Łuczywek1    
Asysta Michał Kowalski1    
Asysta Adam Józefowski1    
Asysta Norbert Tymiński1    
6:3
KS Bednarska
KS Bednarska

Kolejka nr 2 24-08-2019

24-08-2019 00:00
KS Bednarska
KS Bednarska
KS Bednarska1 : 5SS HUTNIK II W-WA SP. Z O.O.
1:5
SS HUTNIK II W-WA SP. Z O.O.
SS HUTNIK II W-WA SP. Z O.O.
24-08-2019 00:00
WKS Sarmata Warszawa
WKS Sarmata Warszawa
WKS Sarmata Warszawa2 : 2KTS WESZŁO
2:2
KTS WESZŁO
KTS WESZŁO
24-08-2019 00:00
KS Grom II Warszawa
KS Grom II Warszawa
KS Grom II Warszawa3 : 5GKS Dąbrówka
3:5
GKS Dąbrówka
GKS Dąbrówka
24-08-2019 00:00
Rozwój Warszawa
Rozwój Warszawa
Rozwój Warszawa3 : 0WKS Rząśnik
3:0
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
24-08-2019 00:00
KS Wkra Pomiechówek
KS Wkra Pomiechówek
KS Wkra Pomiechówek1 : 3ŁKS ŁOCHÓW
1:3
ŁKS ŁOCHÓW
ŁKS ŁOCHÓW
24-08-2019 00:00
KS Korona W-wa
KS Korona W-wa
KS Korona W-wa2 : 3PWKS Huragan II Wołomin
2:3
PWKS Huragan II Wołomin
PWKS Huragan II Wołomin
24-08-2019 11:00
KP Rządza Załubice
KP Rządza Załubice
KP Rządza Załubice1 : 3UKS Błyskawica Seniorzy
    1Żółta kartka Patryk Mielczarek
    1Strzelona bramka Mateusz Malinowski
    1Strzelona bramka Szymon Gołębiewski
    1Strzelona bramka Norbert Tymiński
    1Asysta Michał Kowalski
    1Asysta Norbert Tymiński
1:3
UKS Błyskawica Seniorzy
UKS Błyskawica Seniorzy

Kolejka nr 3 31-08-2019

31-08-2019 00:00
ŁKS ŁOCHÓW
ŁKS ŁOCHÓW
ŁKS ŁOCHÓW4 : 2KS Korona W-wa
4:2
KS Korona W-wa
KS Korona W-wa
31-08-2019 00:00
KTS WESZŁO
KTS WESZŁO
KTS WESZŁO4 : 2Rozwój Warszawa
4:2
Rozwój Warszawa
Rozwój Warszawa
31-08-2019 00:00
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik
WKS Rząśnik3 : 1KS Wkra Pomiechówek
3:1
KS Wkra Pomiechówek
KS Wkra Pomiechówek
31-08-2019 00:00
GKS Dąbrówka
GKS Dąbrówka
GKS Dąbrówka4 : 1KS Bednarska
4:1
KS Bednarska
KS Bednarska
31-08-2019 00:00
PWKS Huragan II Wołomin
PWKS Huragan II Wołomin
PWKS Huragan II Wołomin4 : 1KS Grom II Warszawa
4:1
KS Grom II Warszawa
KS Grom II Warszawa
31-08-2019 00:00
SS HUTNIK II W-WA SP. Z O.O.
SS HUTNIK II W-WA SP. Z O.O.
SS HUTNIK II W-WA SP. Z O.O.7 : 0KP Rządza Załubice
7:0
KP Rządza Załubice
KP Rządza Załubice
01-09-2019 15:00
UKS Błyskawica Seniorzy
UKS Błyskawica Seniorzy
UKS Błyskawica Seniorzy1 : 1WKS Sarmata Warszawa
Strzelona bramka Arkadiusz Kowalski1    
1:1
WKS Sarmata Warszawa
WKS Sarmata Warszawa
Page 1 z 5
Ostatnia20